Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

Ndodhi te dates 15 Shtator

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ndodhi te dates 15 Shtator prej 15.09.08 12:48

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral

  • 921 - Saint Ludmila vritet nė Tetin.
  • 1812 - Armata franceze nėn komand tė Napoleon Bonapartės arrin nė Kremlin nė Moskė.
  • 1916 - LPB: Taket pėrdoren pėr herė tė parė nė luftė. (figura)
  • 1948 - Aeroplani F-86 Sabre thyen rekordin botėrorė nė shpejtėsi 1080 km/h.
  • 1952 - Kombet e Bashkuara i japin Eritrenė Etiopisė.
  • 1955 - Vepra Lolita e autorit Vladimir Nabokov u botua nė Paris nga Olympia Press.
  • 1959 - Nikita Khrushchev ėshtė politikania e parė sovjetike qė i viziton Shtetet e Bashkuara.
  • 1968 - Anija kozmike ruse Zond 5 u bė anija e parė kozmike e cila u soll rrotull Hėnės dhe u rikthye nė atmosferėn e Tokės.

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.bigforumonline.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi