Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

Mrekullitė e botėtes

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Mrekullitė e botėtes prej 04.09.08 10:18

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral
1 Akropoli, Athinė, Greqi
2 Alhambra, Granada, Spanjė
3 Tempulli i Angkor Wat, Kamboxhia
4 Pika arkeologjike Ēiēen Ica Actek, Jukatan, Meksikė
5 Statuja e Krishtit, Rio de Zhaneiro, Brazil
6 Koloseu, Romė
7 Statujat e Istėr Ajrlend, Kili
8 Kulla Eifel, Paris
9 Muri i Madh, Kinė
10 Kisha Haxha Sofia, Stamboll, Turqi
11 Tempulli Kiomizu, Kioto, Japon
12 Kremlini/Shėn Bazili, Moskė
13 Maēu Piēu, Peru
14 Kėshtjella e Nojvanshtain, Fusen, Gjermani
15 Qyteti i lashtė Petras, Jordani
16 Piramidat e Gizės, Egjipt
17 Statuja e Lirisė, Nju Jork
18 Stonhenxh, Amsbėri, Mbretėria e Bashkuar
19 Opera e Sidneit, Australi
20 Taxh Mahal, Agra, Indi
21 Qyteti Timbuktu, Mali

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.bigforumonline.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Similar topics

-

» Mrekullitė e Dedė Ahmetit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi