Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

fjale te urta

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 fjale te urta prej 08.08.08 13:13

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral
1-Nje dru i shtrember, shtremberon gjith stiven. (populli)

2-Nje dore lan tjeteren, te dyja fytyren. (populli)

3-Nje mik i mire, duket ne kohe te veshtire. (populli)

4-Nje gur s mban mur. (populli)

5-Nje njeri qe ka shume fjale, edhe nje i shurdhet e mund. (populli)

6-Peshku ne det, tigani ne zjarr. (populli)

7-Peshku i madh e ha te voglin. (populli)

8-Perse thirret gomari ne dasem...?!!!. (populli)

9-Pi rakine, mos pi mente. (populli)


10-Pune shume, e fjale pak. (populli)

11- Punen e sotme mos e ler per neser. (populli)

12-Qeni qe leh shume, nuk te ha. (populli)

13-Qeifi ha dhe kumbulla te tharta.į(populli)

14-Rrushi shih rrushin, dhe piqu. (populli)

15-Rri shtrember e fol drejt. (populli)
16-S' behen petullat me uje. (populli)

17-S' bie rrufeja ne ... (lavaman). (populli)

18-Shtri kembet, aq sa ke jorganin. (populli)

19-S'mbahet shtepia me mjell hua. (populli)

20-S' mbahen dy kunguj ne nje sqetull. ( populli)

21-Te gjithe derrat nje fytyre kane. (populli)

22-Te bente c do mize mjalte... haja dhe une. (populli)

23-Ujku qimen e nderron por zakonin s' e harron.(populli)

24-Agait i pjell edhe kau, jo vetėm lopa

25-Ai qė bėhet i urtė si delja, e hanė ujqėt

26-Ai qė ēdo ditė ka njė dėshirė tjetėr, asnjėherė nuk arrin ta plotėsojė

dėshirėn e tij
27-Ai qė di tė vjedhė, di edhe tė fshijė gjurmėt

28-Ai qė din me kuvenė, e hijeshon nejen nė atė ven

29-Ai qė don me u ba zengin, niset mė sė pari me vjedhė

30-Ai qė ėshtė i pasur, jep nga teprica, ai qė nuk ėshtė i pasur jep nga zemraEdituar pėr herė tė fundit nga sandri nė 31.03.09 12:13, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : Diber.dibra.Dibra.Diber.dibra.Dibra.Diber.dibra.Dibra)

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.bigforumonline.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi