Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

Ndodhi te dates 29 Korrik

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Ndodhi te dates 29 Korrik prej 31.07.08 12:48

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral
1567 - James VI u emėrua mbret i SkocisėStirling.
1793 - John Graves Simcoe vendosi tė ndėrtojė fortesė dhe koloni nė Toronto.
1830 - Dhėnja e dorėheqjes sė Ēarlsit tė Francės.
1836 - Inagurimi i Arc de TriompheParis.
1848 - Nė Tipperary, njė revolt nacionalist i pa suksesėshėm kundėr udhėheqėsisė Britanisė u shua nga policia.
1851 - Annibale de Gasparis zbulon asteroidin 15 Eunomia.
1858 - ShBA-tė dheand Japonia nėnshkruajnė Marrėveshjen Harris.
1900 - Nė Itali, Mbreti Umberto I i Italisė u vra nga anarhisti italian Gaetano Bresci.
1921 - Adolf Hitler bėhet lider i Partisė Nacionaliste Gjermane tė Puntorėve.
  • 1957 - U themelua Agjensioni Ndėrkombėtarė i Energjisė Atomike.
    Lexo mė shumė

  • Shiko profilin e anėtarit http://dibra.bigforumonline.com

    Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

    Drejtat e ktij Forumit:
    Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi