Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral
magengeschwuer Nga Ulēera nė stomak, apo thėnė nė gjuhėn e medicinės “Ulcus Ventriculi”, vuajnė njė numėr i madh njerėzish nė mbarė botėn.

Video-animacionin tė cilin po ua paraqesim nuk duhet ta lėshoni pa e shkuar pasi qė pėr vetėm 5 minuta, nė njė mėnyrė mjaft interesante do tė mėsoni se si, ku dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak…/LajmeFlash.net/

http://youtu.be/lnVjXuyM6xk --video

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.bigforumonline.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi