Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

ē'far ka qef mesuesja?

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 ē'far ka qef mesuesja? prej 20.05.12 20:22

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral
Nje mesuese qe kishte ne kujdestari nje klase te pare pyet nxenesit e saj:He,kush do te me tregoje ca ka qef me shume mesuesja?
Ngrihet nje djale ne kembe dhe thote:Kali,kali,kali mesuese.
Bravo xhan i zyshes e gjete.
Po si e ke emrin ti te keqen zysha?
Une e kam Lamadan mesuese


_________________
Uji fle armiku s'fle
Duaje atdhene si shqiponja folene.
Shiko profilin e anėtarit http://dibra.bigforumonline.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi