Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

Pema e Problemeve

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 Pema e Problemeve prej 17.05.12 10:29

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral

Njė dite e kisha thėrritur nje njeri punetor pėr tė mė kryer disa punė nė njė fermė tė vogėl , sapo kishte mbaruar ditėn e tij tė parė tė njė pune tė rėndė, gjatė tė cilės i ishte prishur motosharra e tij duke i humbur kėshtu gati 1 orė punė dhe si tė mos mjaftonte kjo nuk po i ndizej as kamioni i tij i vjetėr .

Kėshtu qė e shoqėrova pėr nė shtėpi – gjatė udhėtimit ai nuk foli asnjė fjalė , ndenjti nė qetėsi tė plotė .

Kur mbėrritėm mė ftoi tė njihja familjen e tij .

Ndėrsa i drejtoheshim portės ai ndaloi para njė peme tė vogėl dhe kapi fundin e trungut te saj me tė dyja duart .

Iu drejtuam shtėpisė dhe kur porta u hap ndodhi njė transformim surprizues .

Fytyra e tij e nxirė nga dielli u mbush plot me buzėqeshje .Pėrqafoi dy fėmijėt dhe i dha njė puthje gruas .Kur me shoqėroi te makina , afėr pemės i kėrkova tė mė shpjegonte kuptimin e gjestit qė bėri pak mė parė .

” Oh kjo ėshtė pema e problemeve tė mia “.E di qė nuk mund t’i evitoj problemet qė mė dalin gjatė punės , por, problemet nuk janė tė shtėpisė sime dhe as tė gruas time ,aq mė pak tė fėmijėve tė mi !! .Kėshtu qė ēdo mbrėmje , kur arrij nė shtėpi problemet e mia i lė poshtė pemės , ndėrsa nė mėngjes i marr pėrsėri .

Por mė e bukura – tha duke qeshur ,ėshtė se kur dal nė mėngjes pėr t’i marrė nuk janė aq shumė sa mė dukeshin mbrėmjen kur i lashė …

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.bigforumonline.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi