Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

VĖLLAU I MADH I SHQIPTARĖVE

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

1 VĖLLAU I MADH I SHQIPTARĖVE prej 09.05.12 14:30

Rexhep Tajjip Erdoğan ka kėrcnuar me shpėrbėrje tė Maqedonisė dhe gjithė Ballkanit nėse tė drejtat e Shqiptarėve nuk merren parasysh. Kryeministri turk Erdoğan nė njė intervistė pėr kanalin shteteror turk deklaron se Turqia do tė mbėshtesė vellezėrit shqiptarė nėse do jetė e nevojshme edhe me trupa ushtarake.

Ai shtoi mė tej se populli shqiptar ka tė drejten e vetevendosjes pėr krijimin e njė shteti tė madh Shqiptar, dhe se UCK nuk ėshtė organizatė rebele terroriste por vullneti i shqiptarėve pėr tė mbrojtur trojet e tyre.

Erdogan ka kėrcnuar me shpėrbėrje tė maqedonise dhe gjithė ballkanit nėse tė drejtat e shqiptarėve nuk merren parasysh. Ai shtoi se trupat kombėtare turke janė nė gadishmėri dhe do ndihmojnė shqiptaret pėr ēlirimin e trojeve shqiptare. Kjo deklaratė ka bėrė qė ministrat e jashtėm grek dhe serb tė reagojnė ashpėr.

Shiko profilin e anėtarit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi