Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

Poezi nga poeti Vlonjat Ilir Balili

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral
DIBRĖS
Drini t’i di hallet, qė ec i menduar I vjen vala turbull, ende pa kulluar Shkolla jote e hollė, dalluar pėr mendje Ē’kanė mė shumė tė tjerėt, para mendjes tėnde? Sa taborrė shkelėn, tej Drinit u grinė Mbenė nė istikame, nė varre nuk hynė Labėt e Veriut, me sėr, me sqimė Ti e ndjen barutin deri nė Janinė...!

DibraEdituar pėr herė tė fundit nga Dibrani_84 nė 15.05.12 10:10, edituar 3 herė gjithsej


_________________
Uji fle armiku s'fle
Duaje atdhene si shqiponja folene.
Shiko profilin e anėtarit http://dibra.bigforumonline.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi