Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

Lista e shteteve sipas tė ardhurave pėr kokė tė banorit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Dibrani_84

avatar
gjeneral
gjeneral

 • Lihtenshtajni - 50.000
 • Luksemburgu – 43.570
 • Zvicra – 40.080
 • Norvegjia – 34.330
 • Danimarka – 33.260
 • Japonia – 32.380
 • Singapuri – 30.060
 • SHBA – 29.340
 • Islanda – 28.010
 • Austria – 26.850
 • Gjermania – 25.850
 • Suedia – 25.620
 • Belgjika – 25.380
 • Monako – 25.000
 • Franca – 24.940
 • Holanda – 24. 760
 • Finlanda – 24.110
 • Brunei – 24.000
 • Britania e Madhe – 21.000
 • Australia – 20.300
 • Italia – 20.250
 • Kanadaja – 20.020
 • Irlanda – 18.340
 • Emiratet e Bashkuara Arabe – 18.220
 • Izraeli – 15.940.
 • Zelanda e Re – 14.700
 • Spanja– 14.080
 • Greqia – 11.650
 • Portugalia – 10.690
 • Sllovenia – 9.760
 • Malta – 9.440
 • Argjentina – 8.970
 • Antigua dhe Barbuda – 8.300
 • Korea Jugore7.970
 • Barbadosi – 7.890
 • Bahraini – 7.660
 • Sejshelli – 6.450
 • Uruguai – 6.180
 • Saint Kits dhe Nevis – 6.130
 • Republika Ēeke – 5.040

Shiko profilin e anėtarit http://dibra.bigforumonline.com

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye  Mesazh [Faqja 1 e 1]

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi