Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


You are not connected. Please login or register

Mirse erdhet

Ne portalin tone do te gjeni informacione te shumta

Forum
ForumTematMesazhetMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

DIBRA JONEModeratorėt: Dibrani_84, Rinia ben Diferencen
Lajme, Dibra e Vogėl, Dibra e Madhe
3356Pyjet e Amazones
05.10.13 16:31
j,jg,  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

SHKENCEKURJOZITETE, TE REJAT E SHKENCES
2227Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak
10.05.13 10:52
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KULTURA DHE ARTIFilmat me te bukur, fjale te urta, poezi Dashurie, S.M.S-dashurie, Thėnie per Dashurinė, Pasione, Barcaleta
2044ē'far ka qef mesuesja?
20.05.12 20:22
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

FOTO, PAMJE, FIGURAPamje nga Shqipėria, Peizazhe, Makina dhe Motorra, Per te qeshur, vip-at
1644per te qeshur
02.05.12 13:51
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

FEJA MUSLIMANEIlahi, tema te ndryshme, Hadithe, Kurani shqip, Besimi,morali dhe sinqeriteti
1691Gruaja jote ėshtė e gjithė bota pėr ty
27.04.13 9:00
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Video dhe mp3

Video Shqip, Humor, mp-3
412Albumi i Elites 5.
03.05.12 13:10
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Historia e Shqiperise

Moderator: Dibrani_84
658Familja e Kastioteve
19.03.09 11:05
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

FIGURA TE SHQUARA SHQIPTAREFigura tė Artit, Figura tė Historise, Figura tė Politikės
716Said Najdeni - "Hoxhė Voka"
14.04.13 12:59
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

GJEOGRAFIA ...Gjeografi e pergjithshme, Natyra dhe kultura Shqiptare e Mbrojtur, Gjeografia e Shteteve dhe Kontinenteve, gjeografa e shqiperise, Teste provimesh, Harta, Detyra Kursi
62147Parku kombetar i Lurės
26.04.13 14:35
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

KOSOVA

Komunat e republikes se KOSOVES, Trevat Shqiptare te Maqedonise, Trevat ne Shqiptare ne Mal te Zi, Trevat Shqiptare ne Greqi
513Republike e KOSOVES
04.02.09 15:34
Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 518 artikuj

Forumi ka 166 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri anyla

Kush ėshtė nė linjė

Kush ėshtė nė linjė

3 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 3 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 65 mė 03.10.14 7:45
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : Google


No users have a birthday today
Users with a birthday within the next 7 days: Dibrani_84 (33)

Legjenda : [ Rinia ben Diferencen ]

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė rejaAsnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i riForumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur