Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [2]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement:  

Vdekja nuk egziston ....

   nga Dibrani_84
 Shkenctaret zbulojne se vdekja nuk egziston ....
0933prej 10.04.13 19:23 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri  Lajmėrim:  

Kurjozitete te ndryshme

   nga Dibrani_84
 informacione te pergjithshme mbi fenomenet natyrore
1679prej 09.05.12 8:39 nga admin Shiko mesazhin e fundit

Temat [18]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

Si dhe pėr ēfarė arsye paraqitet Ulēera nė stomak

   nga Dibrani_84
01176prej 10.05.13 10:52 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Mrekullia E Hudhrės, Erė E Keqe Por Ilaē Ideal Pėr Zemrėn

   nga Dibrani_84
01045prej 22.04.13 20:15 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ēfarė fshihet nė zemėr tė Diellit?

   nga Dibrani_84
0996prej 20.04.13 19:34 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Bakteret, Dobia dhe dėmi i tyre per Njeriun

   nga Dibrani_84
01479prej 14.04.13 18:35 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Roadrunner, superkompjuteri mė i shpejtė nė botė

   nga Dibrani_84
0883prej 13.04.13 12:05 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Vrima e Zeze

   nga Dibrani_84
0638prej 14.05.12 14:21 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Kurjozitete te rralla

   nga Dibrani_84
 Nje fenomen i rrole ka ndodhur per te disaten here ne Kili....
0765prej 11.05.12 13:05 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Kurjozitete te ndryshme

   nga Dibrani_84
0591prej 10.05.12 12:16 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ndryshime klimaterike

   nga admin
0576prej 08.05.12 14:00 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ngrohje globale

   nga Dibrani_84
0713prej 07.05.12 11:46 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

10 Makinat me te mira per vitin 2012

   nga Dibrani_84
0489prej 06.05.12 11:11 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Guackat ushqim shume i shendetshem

   nga Dibrani_84
0624prej 04.05.12 11:44 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Disa kuriozitete

   nga sander
41547prej 02.02.09 14:20 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ndodhi te dates 15 Shtator

   nga Dibrani_84
0887prej 15.09.08 12:48 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Disa kuriozitete

   nga sander
01132prej 11.09.08 10:31 nga sander Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Disa kuriozitete

   nga sander
0962prej 11.09.08 10:29 nga sander Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Ndodhi te dates 29 Korrik

   nga Dibrani_84
0731prej 31.07.08 12:48 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

dhjete keshilla

   nga Dibrani_84
01023prej 26.07.08 15:57 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [18]

  Mbrapsht nė krye

Moderatorėt : Dibrani_84, Rinia ben Diferencen

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement