Dibra
Hap edhe ti nje llogari ne kete webfaqe dhe jep kontributin tend
Merse erdhet ne Forumin tone!!! Ju urojme t'ja kaloni sa me mire!!!
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Sondazh

Si ju duket forumi?

48% 48% [ 263 ]
13% 13% [ 72 ]
9% 9% [ 51 ]
6% 6% [ 31 ]
5% 5% [ 29 ]
18% 18% [ 98 ]

Totali i votave : 544


Logged in as Anonymous. Hera e fundit qė vizituat

You are not connected. Please login or register

Lajmėrim & Ngjitės [1]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Global announcement:  

Vdekja nuk egziston ....

   nga Dibrani_84
 Shkenctaret zbulojne se vdekja nuk egziston ....
0933prej 10.04.13 19:23 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [22]

TematPėrgjigjetShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   

Rrethi i Pukes

   nga Dibrani_84
 Puka resurset dhe mundesite
0551prej 08.04.13 19:08 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Pak histori mbi dhe rrethin e Matit

   nga admin
0942prej 09.05.12 13:46 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Pak histori mbi dhe rrethin e Matit

   nga admin
0796prej 09.05.12 13:46 nga admin Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

DIVJAKA

   nga Dibrani_84
01909prej 26.04.09 16:18 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Pozita e Kėlcyres

   nga Dibrani_84
13342prej 26.04.09 16:07 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Komuna Tomin

   nga Dibrani_84
42768prej 22.02.09 12:28 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

KOMUNA MARGEGAJ

   nga sander
23496prej 22.01.09 13:58 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Pozita gjeografike e Shqiperise

   nga Dibrani_84
46530prej 05.01.09 13:37 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Rethi Diber

   nga Dibrani_84
42131prej 10.10.08 13:56 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Qytete tė shqiperise

   nga Dibrani_84
65832prej 18.09.08 11:37 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Leksione gjeografi (RAJONI VERIOR DHE VERILINDOR )

   nga Dibrani_84
410022prej 18.09.08 11:21 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Liqenet mė tė mėdhenj te Shqiperise

   nga Dibrani_84
09999prej 08.09.08 14:42 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Malesia e Gollbordes

   nga Dibrani_84
02314prej 29.07.08 10:54 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Origjina e Rethit Diber

   nga Dibrani_84
01939prej 29.07.08 10:50 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Gjeogafi e Shqipėrisė

   nga Dibrani_84
01960prej 28.07.08 14:59 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Gjeogafi e Shqipėrisė

   nga Dibrani_84
01452prej 28.07.08 13:14 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Gjeogafi e Shqipėrisė

   nga Dibrani_84
01637prej 28.07.08 13:00 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Gjeogafi e Shqipėrisė

   nga Dibrani_84
01333prej 28.07.08 12:42 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Vendet vizitonjese ne Fier

   nga Dibrani_84
01214prej 26.07.08 14:35 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Veshtrim mbi rrethin e Fierit(POPULLSIA,EKONOMIA)

   nga Dibrani_84
02958prej 26.07.08 14:29 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Veshtrim mbi rrethin e Fierit

   nga Dibrani_84
02055prej 26.07.08 14:23 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri   

Lura dhe pasurite Natyrore te saja.

   nga Dibrani_84
04430prej 26.07.08 13:16 nga Dibrani_84 Shiko mesazhin e fundit

Temat [22]

  Mbrapsht nė krye

Moderator : Dibrani_84

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Lajmėrim Lajmėrim
  • Ngjitės Ngjitės
  • Global announcement Global announcement